LogoCOLOR

Suplement na pamięć i koncentrację

I’m Professional to suplement, który nie tylko długofalowo poprawia pamięć i koncentrację, ale jest w 100% naturalnym i bezpiecznym zamiennikiem kawy, który natychmiastowo dodaje energii nie powodując uczucia przyzwyczajenia, uzależnienia oraz nie podnosi ciśnienia w przeciwieństwie do kofeiny. 

Jak działają składniki
I’m Professional?

Benefity

Najlepsza Ashwagandha na świecie

Wykorzystany składnik KSM-66® posiada miano „Najlepszej Ashwagandhy na świecie”, ponieważ posiada on najbardziej obszerny zestaw badań i prób klinicznych.

Efekty już w 1 dzień

Zgodnie z wynikami badań Brain, Performance and Nutrition Research Centre ekstrakt z pieprzu Timut zwiększa szybkość uwagi, szybkość przetwarzania informacji wzrokowych, wydajność wykonywanych zadań oraz zmniejsza uczucie zmęczenia psychicznego już w pierwszym dniu stosowania. 

Jedyna taka teakryna na świecie

TeaCrine® dodaje energii, zwiększa jasność umysłu, poprawia motywację i nastrój, nie zwiększając przy tym tętna ani ciśnienia krwi, a co najważniejsze nie powoduje uczucia uzależnienia co towarzyszy kofeinie. TeaCrine® jest JEDYNĄ, popartą badaniami, wybieraną świadomie, czystą formą teakryny na świecie. 

Powrót do tradycji

Większość składników wykorzystanych w suplemencie I’m Professional jest od wieków stosowana w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej stosowanych jako naturalne środki na poprawę zdrowia i wydajności fizycznej i umysłowej.

Nie uzależnia, nie podnosi ciśnienia

I’m Professional jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą ograniczyć picie kawy zachowując wysoki poziom energii.

Składniki suplementu natychmiastowo zwiększają energię nie powodując uczucia uzależnienia i nie podnoszą ciśnienia.

Długotrwałe działanie

Regularna suplementacja pozwala na długotrwałą poprawę pamięci. Bacopin® regeneruje synapsy i naprawia uszkodzone neurony, ułatwiając tym samym przyswajanie i zapamiętywanie nowych informacji. Dodatkowo posiada zdolność usuwania wolnych rodników i ma ochronny wpływ na rozszczepienie DNA.

Jak działają składniki I’m Professional?

Najważniejsze składniki

Poprawia zdolności do rozwiązywania zadań wymagających koncentracji i skupienia uwagi. Dodatkowo zawiera związki, które wpływają na poprawę nastroju i zmniejszenie objawów depresji. 

Zawiera bacosides, które mają właściwości neuroprotekcyjne i poprawiają funkcje poznawcze, w tym pamięć, koncentrację, uczenie się i zdolność do przetwarzania informacji. Łagodzi objawy stresu i lęku poprzez zmniejszenie poziomu kortyzolu – hormonu stresu w organizmie. 

Ashwagandha ma właściwości przeciwstresowe i antyoksydacyjne, co może pomóc w łagodzeniu objawów stresu i lęku. Dodatkowo poprawia funkcje poznawcze, w tym pamięć, koncentrację i zdolność do przetwarzania informacji.

Teakryna zwiększa poziom neuroprzekaźników, takich jak dopamina i noradrenalina, co przyczynia się do poprawy funkcji poznawczych, w tym pamięci, koncentracji i uwagi. Dodatkowo zwiększa wydolność tlenową i zmniejsza zmęczenie mięśni.

Tabela składników

ILOŚĆ SKŁADNIKÓW W DZIENNEJ DAWCE – 1 SASZETKA

 • SaraPEPP™ Nu - ekstrakt z pieprzu timut 400mg
 • Bacopin® - ekstrakt z ziela bakopy drobnolistnej (bacopa monnieri) [40% bakozydów] 300mg
 • KSM-66® - ekstrakt z korzenia ashwagandhy (withania somnifera) [5% witanolidów] 200mg
 • TeaCrine® - teakryna z ekstraktu owoców cupuacu (theobroma grandiflorum) 100mg
 • Kofeina bezwodna naturalna (coffea robusta) 100mg
 • Niacyna (amid kwasu nikotynowego) 16 mg (100%)*
 • Kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia) 6 mg (100%)*
 • Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 1,4 mg (100%)*
 • Nu-RICE® - ekstrakt z łusek ryżu q.s.

q.s. (quantum satis) oznacza, że nie określono maksymalnego poziomu liczbowego, a substancje stosowane są zgodnie z zasadami dobrej praktyki produkcyjnej, na poziomie nie wyższym niż poziom niezbędny do osiągnięcia zamierzonego celu.

Suplement na pamięć i koncentrację

I’m Professional

 • Natychmiastowo zwiększa energię i motywację
 • Wspomaga pamięć i koncentrację
 • Zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia
 • Zwiększa odporność organizmu na stres
 • Zwiększa wydolność fizyczną
Brain, Performance and Nutrition Research Centre | Nutrients 2019, 11(12)

Odbierz 10% na swoje pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszgo newslettera i otrzymaj zniżkę.

Nasze produkty

Naturalne suplementy dla kobiet

Pillberry to wyłącznie organiczne i naturalne suplementy diety dla kobiet. Składników zawartych w naszych produktach nie znajdziesz w aptece, ponieważ zostały one precyzyjnie wyselekcjonowane i pozyskane z zakątków z całego świata! Każdy z naszych produktów posiada certyfikaty poświadczające działanie i bezpieczeństwo zawartych w nim składników.

Wybierz produkt, który spełni Twoje bieżące potrzeby lub od razu zaopatrz się w cały zestaw naszych suplementów, by kompleksowo zadbać o własny wygląd, zdrowie i świetne samopoczucie!

Współpraca

Twoje social media cieszą się poplarnością, a Ty wpisujesz się w kanony i wartości naszej marki? Uważasz, że Twój styl życia komponuje się z naszymi produktami? Napisz do nas, poznaj szczegóły współpracy i dołącz do naszej rodziny Pillberry!