LogoCOLOR

Suplement na sen

W 100% naturalny i wegański suplement na sen, który wprowadzi Cię w stan relaksu i zredukuje stres przed snem bez uczucia otumanienia, co często towarzyszy innym lekom na sen. 

Jak działają składniki
Loading..?

Benefity

Działanie już w 30 minut

Suplementacja 485 mg DailyZz® 30 minut przed snem każdej nocy, poprawia jakość snu i zmniejsza bezsenność.

Aby wzmocnij działanie suplementu, pół godziny przed snem odłóż urządzenia elektroniczne, które zaburzają produkcję melatoniny.

Korzyści w dniu następnym

DailyZz® nie osłabia zdolności myślenia i rozumowania – wręcz przeciwnie. Składnik prowadzi do poprawy koncentracji, funkcji wykonawczych oraz oceny ryzyka. Wspiera także funkcjonowanie organizmu następnego dnia, mierzone zdolnością koncentracji i podejmowania strategicznych decyzji.

Naturalne i wegańskie składniki

Suplement na sen Loading w swoim składzie zawiera wyłączni naturalne i wegańskie składniki, które wspierają Twój organizm w zasypianiu oraz zwiększają jakość snu.

Redukuje objawy bezdechu sennego

Mięta pieprzowa może pomóc w redukcji objawów bezdechu sennego, takich jak głośne chrapanie, trudności z oddychaniem i przerwy w oddychaniu podczas snu. Dzieje się tak dzięki właściwościom przeciwzapalnym mięty pieprzowej, które pomagają zmniejszyć stan zapalny w drogach oddechowych.

Poprawia relaksację mięśni

L-teanina zwiększa poziom aminokwasów, takich jak arginina i ornityna, które wpływają na relaksację mięśni. Dzięki temu organizm może się bardziej zrelaksować, co wpływa korzystnie na jakość snu.
 

Zwiększa poziom GABA

L-teanina zwiększa poziom kwasu gamma-aminomasłowego (GABA), neuroprzekaźnika, który jest kluczowy dla procesu zasypiania. Wyższy poziom GABA pomaga w uspokojeniu układu nerwowego i łagodzeniu objawów stresu, co może pomóc w poprawie jakości snu.

Jak działają składniki Loading..?

Najważniejsze składniki

Zmniejsza objawy bezsenności poprzez łagodzenie napięcia i stresu, który często przeszkadza w zasypianiu. Działa jako środek uspokajający i relaksujący, co pomaga zasnąć i utrzymać sen przez całą noc.

L-teanina wpływa na zwiększenie ilości fazy REM (snu szybkiego ruchu oczu), co jest istotne dla dobrego snu i regeneracji organizmu. Pomaga w zmniejszeniu objawów zespołu niespokojnych nóg, który często wpływa na jakość snu i powoduje trudności w zasypianiu. 

Pomaga w redukcji objawów bezsenności poprzez łagodzenie napięcia i stresu, wpływa na poprawę nastroju i zmniejszenie uczucia niepokoju, który często przeszkadza w zasypianiu. 

Melon jest bogaty w wodę i elektrolity, co pomaga w regulacji gospodarki wodnej organizmu. Dzięki temu, pomaga w zapobieganiu problemom związanych z nocnym oddawaniem moczu i przerwami w trakcie snu. 

Tabela składników

ILOŚĆ SKŁADNIKÓW W DZIENNEJ DAWCE – 2 TABLETKI

 • DailyZz® - ekstrakt z mięty pieprzowej oraz zielonej herbaty [13,5% kwasu rozmarynowego i EGCG] 485mg
 • Naturalna L-teanina z zielonej herbaty (camellia sinensis) 200mg
 • Ekstrakt z szyszek chmielu (humulus lupulus) 100mg
 • Aquamin™ Mg TG - magnez (wodorotlenek magnezu) 100 mg (27%)*
 • Saffr'Activ® – ekstrakt z kwiatów szafranu uprawnego (crocus sativus) [3% krocyn, 2% safranalu] 30mg
 • SOD B Extramel® - ekstrakt z soku melona (cucumis melo L.) 10mg
 • Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 1,4 mg (100%)*
 • Melatonina 1mg
 • Nu-RICE® - ekstrakt z łusek ryżu q.s.

q.s. (quantum satis) oznacza, że nie określono maksymalnego poziomu liczbowego, a substancje stosowane są zgodnie z zasadami dobrej praktyki produkcyjnej, na poziomie nie wyższym niż poziom niezbędny do osiągnięcia zamierzonego celu.

Suplement na sen

Loading…

 • Skraca czas potrzebny na zaśnięcie
 • Reguluje ciśnienie i poziom hormonu stresu
 • Podnosi odporność organizmu
 • Poprawia funkcjonowanie następnego dnia
Kemin Human Nutrition and Health | Kemin Industries

Odbierz 10% na swoje pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszgo newslettera i otrzymaj zniżkę.

Nasze produkty

Naturalne suplementy dla kobiet

Pillberry to wyłącznie organiczne i naturalne suplementy diety dla kobiet. Składników zawartych w naszych produktach nie znajdziesz w aptece, ponieważ zostały one precyzyjnie wyselekcjonowane i pozyskane z zakątków z całego świata! Każdy z naszych produktów posiada certyfikaty poświadczające działanie i bezpieczeństwo zawartych w nim składników.

Wybierz produkt, który spełni Twoje bieżące potrzeby lub od razu zaopatrz się w cały zestaw naszych suplementów, by kompleksowo zadbać o własny wygląd, zdrowie i świetne samopoczucie!

Współpraca

Twoje social media cieszą się poplarnością, a Ty wpisujesz się w kanony i wartości naszej marki? Uważasz, że Twój styl życia komponuje się z naszymi produktami? Napisz do nas, poznaj szczegóły współpracy i dołącz do naszej rodziny Pillberry!