LogoCOLOR

Naturalny kolagen Typu I (2500mg)

Time Machine to w 100% naturalny i czysty hydrolizowany kolagen o określonej wielkości cząsteczek z dodatkiem kwasu hialuronowego oraz Witaminy C stworzony wyłącznie ze skór I gatunku dziko żyjącego Dorsza Atlantyckiego. 

Jak działają składniki
Time Machine Kolagen Typu I?

Benefity

Hydrolizat kolagenu

Proces hydrolizy kolagenu polega na rozbiciu białka kolagenu na mniejsze części, czyli peptydy kolagenowe.

Peptydy są na tyle małe, że są w stanie przenikać przez ścianki jelita, a następnie do włosów oraz skóry.

Określina wielkość peptydów

Badania kliniczne sugerują, że waga cząsteczki suplementowanego hydrolizatu nie powinna przekraczać 5000 daltonów, dzięki temu będzie mogła ona przeniknąć ścianki jelita, wniknąć do krwioobiegu, a następnie dotrzeć do skóry.

Gatunek i pochodzenie

Seagarden® to w 100% naturalny i czysty hydrolizowany kolagen pochodzący ze skóry dziko żyjących dorszy poławianych zgodnie z zasadami zrównoważonego rybołówstwa (certyfikat MSC od 2019 roku) w najczystszych wodach Europy.

Badania kliniczne

Wzrost poziomu nawilżenia skóry do 34,8%

Zwiększenie elastyczność skóry i redukcja głębokości zmarszczek

Peptyd kolagenowy wchłania się szybciej i dostarcza składniki budulcowe kluczowe dla budowy endogennego kolagenu w skórze

Kwas hialuronowy + Wit. C

Kwas hialuronowy pomaga utrzymać nawilżenie skóry, zapewniając jej młodzieńczy wygląd. Witamina C jest niezbędna dla syntezy kolagenu, wspomagając jednocześnie ochronę przeciwutleniającą skóry.

Witamina C jest niezbędna dla prawidłowego przebiegu procesów syntezy kolagenu.

Wygodne saszetki

Kolagen rybi typu I od PillBerry dostępny jest w wersji 30 saszetek, które z łatwością zabierzesz ze sobą wszędzie w każdy dzień suplementacji.

Naturalny kolagen Typu I (2500mg)

Najważniejsze składniki

Seagarden to 100% kolagen typu 1 o ściśle określonej wielkości cząsteczek posiadających niską masę molekularną, która ułatwia wchłanianie i sprawia że peptydy kolagenowe wchłaniają się szybciej i dostarczają składniki budulcowe kluczowe dla budowy endogennego kolagenu w tkance łącznej i skórze.

Wiele kolagenów dostępnych na rynku to niskiej jakości żelatyna z ryb hodowlanych (gatunek ryb najczęściej jest nieokreślony i zmienny, co oznacza, że mogą być to odpady przemysłowe) Seagarden® to w 100% naturalny i czysty hydrolizowany kolagen pochodzący ze skóry dziko żyjących dorszy poławianych zgodnie z zasadami zrównoważonego rybołówstwa (certyfikat MSC od 2019 roku).

Kolagen uzyskiwany jest w naturalnym procesie produkcji zgodnej z wymagającymi europejskimi wymaganiami EU 852/2004, 853/2004.

Kolagen ma łagodny smak i zapach białego grapefruita, dzięki granulacji w czasie suszenia doskonale się rozpuszcza i nie ma zapachu ryb.

Tabela składników

ILOŚĆ SKŁADNIKÓW W DZIENNEJ DAWCE – 1 SASZETKA

 • Seagarden® Hydrolizat kolagenu morskiego ze skóry dorsza (Gadus morhua) 2500 mg
 • Niskocząsteczkowy Kwas Hialuronowy (hialuronian sodu) [1,0-1,5 mln Daltonów] 40 mg
 • Cynk (cytrynian cynku) 10 mg (100%)*
 • Witamina A (octan retinolu) 800 μg (200%)*
 • Witamina C (kwas L-askorbinowy) 80 mg (100%)*
 • Guma ksantanowa q.s.
 • Aromat grapefruitowy q.s.
 • Kwas cytrynowy q.s.
 • Ekstrakt Stevia (98% glikozydów stewiolowych), sukraloza q.s.
 • Maltodekstryna q.s.

q.s. (quantum satis) oznacza, że nie określono maksymalnego poziomu liczbowego, a substancje stosowane są zgodnie z zasadami dobrej praktyki produkcyjnej, na poziomie nie wyższym niż poziom niezbędny do osiągnięcia zamierzonego celu.

Na włosy, paznokcie i skórę

Time Machine Naturalny kolagen Typu I (2500mg)

Time Machine to w 100% naturalny i czysty hydrolizowany kolagen o określonej wielkości cząsteczek z dodatkiem kwasu hialuronowego oraz Witaminy C stworzony wyłącznie ze skór I gatunku dziko żyjącego Dorsza Atlantyckiego.

 • w 100% naturalny i hydrolizowany kolagen
 • w 100% ze skór dorsza atlantyckiego
 • wysoka wchłanialność, dzięki ściśle określonej wielkości cząsteczek
 • uzyskiwany w naturalnym procesie produkcji zgodnym z wymogami
 • nie posiada zapachu ani smaku ryb
Seagarden by Nutricol

Odbierz 10% na swoje pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszgo newslettera i otrzymaj zniżkę.

Nasze produkty

Naturalne suplementy dla kobiet

Pillberry to wyłącznie organiczne i naturalne suplementy diety dla kobiet. Składników zawartych w naszych produktach nie znajdziesz w aptece, ponieważ zostały one precyzyjnie wyselekcjonowane i pozyskane z zakątków z całego świata! Każdy z naszych produktów posiada certyfikaty poświadczające działanie i bezpieczeństwo zawartych w nim składników.

Wybierz produkt, który spełni Twoje bieżące potrzeby lub od razu zaopatrz się w cały zestaw naszych suplementów, by kompleksowo zadbać o własny wygląd, zdrowie i świetne samopoczucie!

Współpraca

Twoje social media cieszą się poplarnością, a Ty wpisujesz się w kanony i wartości naszej marki? Uważasz, że Twój styl życia komponuje się z naszymi produktami? Napisz do nas, poznaj szczegóły współpracy i dołącz do naszej rodziny Pillberry!