🖤 DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁ 🖤

Suplement na wypadające włosy

Suplement na wypadające włosy

Problem z wypadającymi włosami dotyczy bardzo dużego odsetka osób. Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy? Skąd bierze się ta właśnie przypadłość? Do najczęściej pojawiających się przyczyn słabej kondycji włosów i ich nadmiernego wypadania, zaliczyć można: okres po ciąży, czas po przebytym covidzie, a także nieprawidłową ich pielęgnację. W ostatnim przypadku może to być związane z nieodpowiednim doborem kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów, ich nadmierną ekspozycją na słońce i na inne warunki atmosferyczne. Ponadto, kondycja włosów uzależniona jest również od diety i odpowiedniej suplementacji, dlatego też dziś tym ostatnim elementem, a więc doborem stosownego suplementu, chcielibyśmy zająć się nieco bliżej.


Best Friends Forever – w trosce o piękne i mocne włosy

Wiele jest na rynku suplementów, które w mniejszym lub większym stopniu spełniają swoje zadania i dają pożądane efekty. Spośród tych wszystkich na uwagę z pewnością zasługuje Best Friends Forever, który to oferuje marka PillBerry. Jest to naturalny produkt, który skupia się przede wszystkim na zmniejszeniu wypadania włosów, na przyspieszeniu ich wzrostu, jak również i na poprawie składu oraz samej struktury włosa. Dzięki regularnej suplementacji, te mogą być zdrowsze, bardziej błyszczące, zdecydowanie grubsze. I co istotne, raz na zawsze można pozbyć się problemu nadmiernego ich wypadania.


Best Friends Forever – skład suplementu na włosy


Kluczowe znaczenie ma przede wszystkim skład suplementu diety, od którego tak naprawdę zależą efekty prowadzonej kuracji. W przypadku tego produktu, jednym z najważniejszych składników jest keratyna – Cynatine HNS, będąca jedną z najlepszych na rynku, dostarczana od czołowego, certyfikowanego dostawcy. Ta keratyna pochodzi z jasnej owczej wełny i składa się ona z białka naturalnego, takiego, jaki występuje w organizmie człowieka. Jej zadaniem jest dostarczanie peptydów keratynowych do włosów, dzięki czemu:

  • zmniejsza się ich wypadanie
  • zwiększa się ich grubość
  • przyspiesza się ich wzrost
  • poprawia się ich wygląd


Dodatkowo, oprócz samej keratyny, w składzie suplementu Best Friends Forever znajduje się także ekstrakt z pszczelnika mołdawskiego i krzemionki, które znacząco wpływają na odbudowę i uelastycznienie włosa. Te przestają być tak słabe i kruche. Suplement ten wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, a ponadto absorbuje dużą część promieniowania UV.

Kolejnym składnikiem jest mieszanka tokotrienoli z olejowca gwinejskiego, który również wykazuje działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu następuje usuwanie z organizmu wolnych rodników, mających ogromny wpływ na kondycję skóry i włosów. Poprzez taką suplementację, następuje wzrost włosa, poprawia się jego blask i grubość, a ponadto problem z ich wypadaniem przestaje w ogóle istnieć.

Ponadto, istotne znaczenie ma ekstrakt z pędów bambusa, który zawiera aż 70% krzemionki. To właśnie połączenie odpowiednio nawadnia skórę, wzmacnia włosy i paznokcie, a dodatkowo również i wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej.

Poprzedni post Następny post