LogoCOLOR

Kilka słów o marce PillBerry

Poznaj naszą historię, cele i misję marki. Dowiedz się jak działaliśmy, aby finalnie dostarczyć Ci najwyższej jakości suplementy z organicznymi składnikami, pozyskanymi z najdalszych zakątków świata. 

Skąd wziął się pomysł?

Zanim powstała marka PillBerry, na polskim rynku było bardzo ciężko znaleźć suplementy diety, które odpowiadałyby na potrzeby świadomych i wymagających kobiet. By nie pisać, że było to wręcz nieosiągalne, szczególnie jeżeli bierzemy pod uwagę jakość składników, potwierdzoną badaniami klinicznymi i certyfikatami. 

Celem marki jest wspieranie kobiet w ich codziennych wyzwaniach, a także pomoc w trosce o urodę, zdrowie i pewność siebie. Wszystkie suplementy są w 100% naturalne, pozbawione glutenu i laktozy. A składniki w nich zawarte pochodzą z najdalszych zakątków świata.

W linii naszych suplementów znajdują się produkty stworzone dla zdrowego wyglądu naszej skóry, włosów, paznokci oraz ciała: Best Friends Forever, Time Machine oraz I’m Losing It.

Wraz ze zdrowym wyglądem w parze idzie dobre samopoczucie, które wspierają suplementy na sen oraz pamięć i koncentrację – Loading oraz I’m Professional.

Jakość klasy premium potwierdzona badaniami laboratoryjnymi oraz certyfikatami – stawiamy na jakość i efekt, nie na niską cenę!

Linia naszych produktów bez wątpienia skierowana jest do kobiet, które cenią sobie prestiż, jakość i pewność siebie. Świadomi jakości, którą zapewiają nasze produkty, nie boimy się odważnych deklaracji, że będzie Ci trudno znaleźć kolejną linię podobnych produktów, o takiej skuteczności oraz tak wykwintnych, naturalnych składnikach. A już z całą pewnością dodamy, że na pewno nie spotkasz ich w nawet najbardziej prestiżowych aptekach. Zadbaliśmy o to, projektując linię naszych supli.

Wyjątkowe szkło
Miron Glass Violet

W odróżnieniu od bursztynowego szkła, w które pakowana jest większość zwykłych suplementów, nasze opakowanie Miron Glass to specjalny rodzaj szkła, które charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami, dzięki którym jest ono idealne do przechowywania różnych produktów, w tym suplementów diety, kosmetyków, olejków czy ziół. 

Ochrona przed światłem

Szkło Miron Glass ma zdolność blokowania widzialnego światła, z wyjątkiem fioletowego, co pozwala chronić przechowywane produkty przed degradacją spowodowaną ekspozycją na światło słoneczne. Taka ochrona pomaga zachować właściwości odżywcze, smak i aromat przechowywanych substancji.

Przepuszczalność dla promieniowania UV i podczerwieni

Miron Glass jest przepuszczalne dla promieniowania UV i podczerwieni, które mają zdolność przenikania w głąb szkła. To pozwala na ochronę zawartości przed bakteriami i innymi szkodliwymi czynnikami, co przedłuża trwałość i świeżość przechowywanych produktów.

Bioenergetyczne właściwości

Szkło Miron Glass ma także bioenergetyczne właściwości, które mogą wspomagać ochronę przechowywanych substancji przed negatywnym wpływem elektromagnetyzmu. W rezultacie, produkty przechowywane w Miron Glass mogą zachować swoją pierwotną jakość i wartości odżywcze przez dłuższy czas.

Czy wiesz że

Nasze produkty

Naturalne suplementy dla kobiet

Pillberry to wyłącznie organiczne i naturalne suplementy diety dla kobiet. Składników zawartych w naszych produktach nie znajdziesz w aptece, ponieważ zostały one precyzyjnie wyselekcjonowane i pozyskane z zakątków z całego świata! Każdy z naszych produktów posiada certyfikaty poświadczające działanie i bezpieczeństwo zawartych w nim składników.

Wybierz produkt, który spełni Twoje bieżące potrzeby lub od razu zaopatrz się w cały zestaw naszych suplementów, by kompleksowo zadbać o własny wygląd, zdrowie i świetne samopoczucie!

Współpraca

Twoje social media cieszą się poplarnością, a Ty wpisujesz się w kanony i wartości naszej marki? Uważasz, że Twój styl życia komponuje się z naszymi produktami? Napisz do nas, poznaj szczegóły współpracy i dołącz do naszej rodziny Pillberry!