LogoCOLOR

Płatności

pillberry.com

Formy płatności

PRZELEW:
wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przesyłamy w wiadomości e-mail, potwierdzającej przyjęcie zamówienia. W tytule należy wpisać numer zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczynamy realizację zamówienia. Poniżej znajdziesz dane do wpłat na konto:

Numer konta: 07 1140 2004 0000 3702 8182 3694
PillBerry sp. z o.o.
pl. Solny 14a/3
50-062 Wrocław 

PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA:
bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu.

Obsługą płatności elektronicznych zajmuje się operator PayPro SA (ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, KRS 0000347935).

Jeśli wybierzesz tę metodę, system przekieruje Cię na stronę Przelewy24, gdzie należy wskazać swój bank. Po zalogowaniu się do bankowości internetowej na Twoim koncie będzie już czekał automatycznie wypełniony formularz przelewu do autoryzacji. Musisz sprawdzić zgodność danych i potwierdzić płatność. Następnie powrócisz na stronę naszego sklepu. Zamówienie zostanie wtedy automatycznie złożone, natomiast do realizacji przekażemy je dopiero po zaksięgowaniu wpłaty – zazwyczaj odbywa się to w ciągu zaledwie kilku minut.

Dostępne formy płatności:

W przypadku płatności kartą termin dostawy towaru lub usługi liczy się od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji.

Współpraca

Twoje social media cieszą się poplarnością, a Ty wpisujesz się w kanony i wartości naszej marki? Uważasz, że Twój styl życia komponuje się z naszymi produktami? Napisz do nas, poznaj szczegóły współpracy i dołącz do naszej rodziny Pillberry!