LogoCOLOR

Spis treści

Suplementy diety – certyfikowane produkty przebadane klinicznie

Skocz do sekcji

Kategorie

Sprawdź także

Cacti-Nea – rewolucja w procesie odchudzania

Im Losing It to nowoczesny suplement diety, który dzięki zawartości Cacti-Nea stał się jednym z najbardziej pożądanych produktów na rynku odchudzania.

Co odchudza najszybciej?

W dzisiejszych czasach, gdy większość z nas prowadzi siedzący tryb życia, coraz więcej osób poszukuje skutecznych metod na szybkie odchudzanie. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie,

Odpowiednia suplementacja ma ogromne znaczenie dla doskonałego samopoczucia, dla pięknego wyglądu, dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Należy jednak zdać sobie sprawę z tego, iż nie każdy suplement jest odpowiedni dla każdego i nie każdy jest wart jego zakupu. Tylko i wyłącznie sprawdzone suplementy, są w stanie zapewnić najwyższą jakość i tym samym skuteczność ich stosowania, bowiem o to właśnie chodzi, prawda?

Suplementy diety PillBerry, to jak najbardziej doskonały wybór absolutnie dla wszystkich tych osób, którym zależy na najwyższej jakości produktach. Suplementy tej marki posiadają wszelkie niezbędne badania i certyfikaty potwierdzające ich skuteczność i jakość. Do produkcji suplementów wykorzystuje się najlepsze składniki aktywne, które również pochodzą od certyfikowanych dostawców, mają badania kliniczne i są w pełni naturalne, bez ulepszaczy, dodatków czy wzmacniaczy smaku.

Na rynku wiele jest suplementów, których zarówno sama jakość, jak również i działanie, nie jest potwierdzone absolutnie żadnymi badaniami. Stawiając na nie, nie mamy w gruncie rzeczy pojęcia, co spożywamy i jakie to może mieć działanie na nasz organizm. Musimy poznać skład, który tworzy suplementy, bowiem to stanowi element nadrzędny odpowiednio stosowanej suplementacji. A ponadto, istotne znaczenie ma to, czy dany produkt jest zarejestrowany w GIS, bowiem tylko wtedy mamy pewność, z czym mamy do czynienia.

Jakie certyfikaty posiadają suplementy diety od PillBerry?

PillBerry to przede wszystkim jakość. Sięgając po te właśnie produkty, bez względu na ich przeznaczenie, wszystkie posiadają odpowiednie certyfikaty, badania i inne dokumenty, które świadczą o tym, z jakimi suplementami mamy do czynienia. Na co więc na pewno warto zwrócić uwagę w przypadku suplementacji PillBerry?

  • badania wykonane w certyfikowanym laboratorium

Kluczowe znaczenie ma to, iż sama produkcja, jak również i badania poszczególnych składników wykonywane są w certyfikowanym laboratorium w Polsce, które to posiada System Zapewnienia Bezpieczeństwa Żywności zgodny z normą ISO 22000, certyfikat produkcji clean label i certyfikat produkcji ekologicznej.

  • badania potwierdzające jakość produktów gotowych

Wszystkie z oferowanych suplementów diety przeszły badania pod kątem jakości, będąc zgodnymi z normą PN – EN ISO/IEC 17000:2006 i certyfikatem ILAC Mutual Recognition Arrangement.

  • rejestracja w GIS

Istotne znaczenie ma to, iż suplementy PillBery zostały zarejestrowane w Głównym Inspektoracie Sanitarnym GUS, otrzymując indywidualne numery.

  • inne

Wszystkie produkty uzyskały takie oświadczenia, jak: NON GMO, wolne od BSE, bez radiacji, bez nanomateriałów i jakichkolwiek zanieczyszczeń.

Chcąc postawić na najlepszą, sprawdzoną i wartą uwagi suplementację, jak najbardziej PillBerry jest marką, której w tej kategorii produktów, jak najbardziej warto zaufać. Wszystkie posiadają składniki naturalne, w większości wegańskie. Są to produkty pozyskiwane ekologicznie, według skrupulatnie opracowanych technologii, tak, aby móc zapewnić klientom jak najwyższą jakość i jak najlepsze działanie na organizm.

Powiązane artykuły

Cacti-Nea – rewolucja w procesie odchudzania

Im Losing It to nowoczesny suplement diety, który dzięki zawartości Cacti-Nea stał się jednym z najbardziej pożądanych produktów na rynku odchudzania.

Co odchudza najszybciej?

W dzisiejszych czasach, gdy większość z nas prowadzi siedzący tryb życia, coraz więcej osób poszukuje skutecznych metod na szybkie odchudzanie. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie,

Jakie witaminy stosować na suchą skórę?

Jeśli Twoja skóra włosy i paznokcie potrzebują kompleksowego wsparcia od środka to produkt Best Friends Forever jest właśnie dla Ciebie! Przyspiesza wzrost włosów, zmniejsza ilość

Odbierz 10% na swoje pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszgo newslettera i otrzymaj zniżkę.

Nasze produkty

Współpraca

Twoje social media cieszą się poplarnością, a Ty wpisujesz się w kanony i wartości naszej marki? Uważasz, że Twój styl życia komponuje się z naszymi produktami? Napisz do nas, poznaj szczegóły współpracy i dołącz do naszej rodziny Pillberry!